(050) 802 60 09

(098) 731 00 10

Право быть лучшим

Режим работы магазина: без выходных, с 9:00 до 19:00

Оформление заказов через сайт — круглосуточно

Спортивне харчування в Україні — Магазин спортивного харчування, якому можна довіряти

Спортивне харчування — це категорія продукції, що об’єднує продукти для схуднення, набору маси, анаболічні, спеціальні комплекси та препарати для лікування суглобів. На відміну від лікарських засобів, спортивне харчування відноситься до біологічно активних добавок і не підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. Тому обрати насправді якісний продукт, що відповідає міжнародним та європейським стандартам, буває доволі важно.

Щоб ви могли купить спортивне харчування у Львові, Києві, Івано-Франківську, Тернополі та в інших містах України, був заснований магазин Спорт-Прайм. Оскільки ми розуміємо, що ваші цілі та прагнення можуть бути різними, ми поєднали в рамках одного магазину більш, аніж 15 категорій продукції. В тому числі, препарати для схуднення, сушки тіла та набору м’язової ваги (протеїни, гейнери, спалювачі жиру, амінокислоти BCAA та ін.). Окрім того, в каталозі Спорт-Прайм ми розмістили спортивні вітаміни, предтренувальні стимулятори, окис азоту, препарати для підвищення тестостерону та інші спеціальні добавки. Насправді якісне спортивне харчування, створене для досягнення ваших цілей.

Спортивне харчування в Украіні

Ми робимо все, щоб ви могли скористатися найкращими розробками фармацевтів. Наш магазин спортивного харчування працює виключно з перевіреними постачальниками, які мають гігієнічні висновки СЕС стосовно якості та відповідності товарів. Список брендів, що представлені у магазині, постійно розширюється і на даний час поєднує біля 30 торгівельних марок з Америки та Європи. Найбільш популярні виробники — Optimum Nutrition, Dymatize, Ultimate, Weider, BSN, Muscletech, MHP, Universal Nutrition, Biotech та інші.

Як купити спортивне харчування в Україні?

Ви можете зробити замовлення у будь-який час, у будь-який день місяця. Продаж спортивного харчування здійснюється цілодобово, тому для оформлення замовлення потрібен лише вихід в Інтернет. Окрім того, ви можете звернутися до нас за телефонами:

(050) 802 60 09

(063) 284 59 13

(098) 731 00 10

Прийом дзвінків ведеться з понеділка по суботу, з 9:00 до 19:00. В цей час ви можете не тільки купити спортивне харчування по вигідним цінам, але й отримати безкоштовну консультацію з приводу його прийому. У неділю наші консультанти вихідні. Тому по неділях замовлення приймаються тільки через сайт.

Як здійснюється доставка спортивного харчування по Україні?

Наш магазин спортивного харчування співпрацює с приватними поштовими службами, що здійснюють доставку вантажів по всій території України. Це означає, що ви можете замовити спортивне харчування у будь-яке місто (Черкаси, Рівне, Запоріжжя, Вінниця, інші населені пункти) та обрати будь-який комфортний для вас спосіб розрахунку (передплата на карту ПриватБанку або розрахунок по факту отримання вантажу). Доставка спортивного харчування по Україні займає в середньому 1-2 робочі дні. І ми дуже раді, що можемо запропонувати нашим клієнтам такий рівень сервісу.

Спортивне харчування в Україні

Якщо у вас залишилися питання стосовно придбання та доставки спортивного харчування, будь-ласка, зверніться до наших консультантів. Будемо раді допомогти у досягненні вашої мети.